Onlinovky zdarma

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu
Nové hry online

Hra 18 wheeler 3d


18 wheeler 3d. 18 wheeler 3d je špičková závodní onlinehra, ve které se budete prohánět s obrovským kamiónem po trati. V této hře se musíte dostat vždy ze startu až do cíle, Auto budete ovládat za pomocí kláves WSAD.


Další závodní hry online


Johny Bravo Mailman
Johny Bravo Mailman
Pěkná online hra, ve které si zahrajete na pošťáka. Ten musí rozvézt všechny dopisy plné lásky. Nemáte však času nazbyt, takže hurá šupem do hry a jedeme s prvním dopisem...
Dead Paradise 2
Dead Paradise 2
Druhý díl pěkné onlinovky vás zavede do boje proti zombíkům. Úkolem je je všechny postřílet. Pokud vás zajímá ovládání, tak je to klávesami WASD.
Driving school parking
Driving school parking
Vyzkoušejte si autoškolu v této pěkné parkovací superhře Driving school parking. Vaším úkolem bude přesně zaparkovat auto na parkovací místo. Je to docela o nervy.
Bakugan Safari
Bakugan Safari
Zničeho nic jste se objevili v pustinné dalekém safari se svým terénním vozítkem. Podaří se vám projet celé safari, překonat všechny překážky a získat co nejvíce bodů?
Heat Rush Future
Heat Rush Future
Pecková gameska, která je vskutku skvěle vypracovaná. Pokuste se změřit síly a schopnosti s dalšími účastníky závodu na trati. Máte na to, abyste v závodě vyhráli?
The Stakeout
The Stakeout
Automobilová herní onlinovka nese jméno The Stakeout. O co ve hře jde? Vaším úkolem bude co nejrychlejší průjezd z jednoho místa na druhé. Máte na to? Hurá do hry.
Free Style BMX
Free Style BMX
Klasická herní pecka, která vás nenechá na pochybách, že hrajete skutečný herní hit. Mise v této gamesce je jasná - dostat se přes všechny překážky až do cíle.
River Raid
River Raid
Abysme trochu odlehčili samé závodění a rychlá auta, tak tu máme jednu vyjímečnou retro gamesku s názvem River Raid. O co ve hře jde? Ovládáte letadlo, kterým sestřelujete nepřátelské jednotky a doplňujete včas palivo.