Onlinovky zdarma

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu
Nové hry online

Hra 18 wheeler 3d


18 wheeler 3d. 18 wheeler 3d je špičková závodní onlinehra, ve které se budete prohánět s obrovským kamiónem po trati. V této hře se musíte dostat vždy ze startu až do cíle, Auto budete ovládat za pomocí kláves WSAD.


Další závodní hry online


Go Kart
Go Kart
Fascinující závody mini formulí, to je super flash hra Go Kart. Pomocí kláves WASD budete ovládat závoďák a snažit se vyhrát celý závod. Takže rychle do akce.
Dead Paradise 2
Dead Paradise 2
Druhý díl pěkné onlinovky vás zavede do boje proti zombíkům. Úkolem je je všechny postřílet. Pokud vás zajímá ovládání, tak je to klávesami WASD.
Bakugan Safari
Bakugan Safari
Zničeho nic jste se objevili v pustinné dalekém safari se svým terénním vozítkem. Podaří se vám projet celé safari, překonat všechny překážky a získat co nejvíce bodů?
Driving school parking
Driving school parking
Vyzkoušejte si autoškolu v této pěkné parkovací superhře Driving school parking. Vaším úkolem bude přesně zaparkovat auto na parkovací místo. Je to docela o nervy.
River Raid
River Raid
Abysme trochu odlehčili samé závodění a rychlá auta, tak tu máme jednu vyjímečnou retro gamesku s názvem River Raid. O co ve hře jde? Ovládáte letadlo, kterým sestřelujete nepřátelské jednotky a doplňujete včas palivo.
GT Racer
GT Racer
GT-Racer je mimořádně kvalitní závodní onlinovka, která se ovládá pomocí šipek. Cíl je jasný - dostat se na konec závodu jako první a pokořit všechny soupeře na trati.
Escape fast
Escape fast
Zajímavá závodní online hra, ve které budete s autíčkem utíkat po nebezpečné dráze. Pomocí kláves WASD autíčko ovládejte a dejte velký pozor na překážky. Dojedete do cíle na první pokus?
Dirt bike
Dirt bike
Jedna z nejlepších online her s motorkama. Smyslem hry je udržet se na motorce, překonávat překážky a zdolat tak všechny důmyslně navrhnuté úrovně.