Onlinovky zdarma

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu
Nové hry online

Hra 18 wheeler 3d


18 wheeler 3d. 18 wheeler 3d je špičková závodní onlinehra, ve které se budete prohánět s obrovským kamiónem po trati. V této hře se musíte dostat vždy ze startu až do cíle, Auto budete ovládat za pomocí kláves WSAD.


Další závodní hry online


Kamaz Delivery
Kamaz Delivery
Starší, ale přesto stále výborná online hra s náklaďákem. Budete v roli řidiče rozvážet materiál k zákazníkům. Podaří se vám dojet co nejrychleji a bez sebemenšího zaváhání?
3D Runner Arcade
3D Runner Arcade
Pěkná postřehová herní pecka s názvem 3D Runner Arcade je tu pro vaše herní potěšení. A co je úkolem? Samozřejmě musíte dojet co nejrychleji přes všechny překážky až do cíle.
Drifting Wheels
Drifting Wheels
Naprosto famózní super hra, která se odehrává na závodní dráze. Pomocí šipek budete brázdit dráhu svým závoďáčkem a snažit se dojet v nejlepším čase.
Goat on Bike
Goat on Bike
Vtipná onlinovka, ve které hraje hlavní roli koza a její kolo. Princip hry je ale klasický - pomocí šipek se snažte jet co nejrychleji a dostat se tak do cíle.
Racing Toys
Racing Toys
Závody hraček si určitě oblíbíte. Hra je originálně navržená, takže se rozhodně nebudete nudit. Dobře si zajezděte a užijte tuto hru, která vydrží na dlouhé hodiny.
Halloween ride
Halloween ride
Pěkná závodní hra s auty ve stylu halloween. Hra je docela zábavná a hlavně chytlavá, určitě ji vydržíte hrát dlouhé hodiny. Ovládání je pomocí kláves WASD.
Pucca ride
Pucca ride
Pucca je oblíbená seriálová postavička. V této hře Pucca Ride se s ní projedete po hezky zpracované krajině. Dojet do cíle nebude snadné, ale určitě to zvládnete.
Eeryday Hero
Eeryday Hero
Pokuste se proměnit v nenápadného hrdinu v tomto podivném světě. Budete totiž pracovat jako řidič sanitky, takže je před vámi divoká jízda a záchrana životů.