Onlinovky zdarma

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu
Nové hry online

Hra Dirt bike


Dirt bike. Jedna z nejlepších online her s motorkama. Smyslem hry je udržet se na motorce, překonávat překážky a zdolat tak všechny důmyslně navrhnuté úrovně.


Další závodní hry online


Kore Karts
Kore Karts
Coby řidič motokáry si užijete pěknou porci herní zábavy. Nebude nouze o adrenalin a vskutku rychlé průjezdy zatáček. Jsme zvědaví, jak úspěšní v tomto závodě budete.
Rescuenator
Rescuenator
Pěkná hra s autem... tedy ne ledajakým. Půjde o sanitku. Tu ovládáte pomocí kláves WASD a cílem je záchrana všech lidí, které zrovna cosi nepříjemného trápí.
Mini Racing 3D
Mini Racing 3D
Mini závody pro všechny fanoušky závodních her s auty. To je gameska Mini Racing 3D. Pomocí klávesových šipek budete auto řídit. Snažte se dobře zatáčet a dojet do cíle jako šampion.
Go zombie go
Go zombie go
Další hra plná rychlosti a aut. Tentokrát se k tomu ještě přidají zombie a jejich apokalyptické závody. Jako jeden ze závodníků máte samozřejmě za úkol dojet do cíle jako první.
Toy monster trip
Toy monster trip
Projeďte se s autem na dálkové ovládání. To je zábavná závodní hra Toy Monster Trip. Pomocí kláves WASD se snažte překonávat všechny překážky a dostaňte se až do vytouženého cíle.
Dead Paradise 2
Dead Paradise 2
Druhý díl pěkné onlinovky vás zavede do boje proti zombíkům. Úkolem je je všechny postřílet. Pokud vás zajímá ovládání, tak je to klávesami WASD.
GT Racer
GT Racer
GT-Racer je mimořádně kvalitní závodní onlinovka, která se ovládá pomocí šipek. Cíl je jasný - dostat se na konec závodu jako první a pokořit všechny soupeře na trati.
Goat on Bike
Goat on Bike
Vtipná onlinovka, ve které hraje hlavní roli koza a její kolo. Princip hry je ale klasický - pomocí šipek se snažte jet co nejrychleji a dostat se tak do cíle.