Onlinovky zdarma

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu
Nové hry online

Hra Dirt bike


Dirt bike. Jedna z nejlepších online her s motorkama. Smyslem hry je udržet se na motorce, překonávat překážky a zdolat tak všechny důmyslně navrhnuté úrovně.


Další závodní hry online


Gear Up
Gear Up
Čas na zařazení vyšší rychlosti je tu. Vyberte si závodní autíčko a změřte své schopnosti s dalšími třemi protivníky. Pro vítězství v závodě budete potřebovat opravdu vysoký skill.
Quad trials 2
Quad trials 2
Druhý díl oblíbené překážkové hry se čtyřkolkama. Hra se ovládá klávesami WASD a vyžaduje dobré reakce, jinak se může snadno stát, že skončíte na budce.
Free Style BMX
Free Style BMX
Klasická herní pecka, která vás nenechá na pochybách, že hrajete skutečný herní hit. Mise v této gamesce je jasná - dostat se přes všechny překážky až do cíle.
Bakugan Safari
Bakugan Safari
Zničeho nic jste se objevili v pustinné dalekém safari se svým terénním vozítkem. Podaří se vám projet celé safari, překonat všechny překážky a získat co nejvíce bodů?
Goat on Bike
Goat on Bike
Vtipná onlinovka, ve které hraje hlavní roli koza a její kolo. Princip hry je ale klasický - pomocí šipek se snažte jet co nejrychleji a dostat se tak do cíle.
Pucca ride
Pucca ride
Pucca je oblíbená seriálová postavička. V této hře Pucca Ride se s ní projedete po hezky zpracované krajině. Dojet do cíle nebude snadné, ale určitě to zvládnete.
Driving school parking
Driving school parking
Vyzkoušejte si autoškolu v této pěkné parkovací superhře Driving school parking. Vaším úkolem bude přesně zaparkovat auto na parkovací místo. Je to docela o nervy.
Kamaz Delivery
Kamaz Delivery
Starší, ale přesto stále výborná online hra s náklaďákem. Budete v roli řidiče rozvážet materiál k zákazníkům. Podaří se vám dojet co nejrychleji a bez sebemenšího zaváhání?