Onlinovky zdarma

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu
Nové hry online

Hra Dirt bike


Dirt bike. Jedna z nejlepších online her s motorkama. Smyslem hry je udržet se na motorce, překonávat překážky a zdolat tak všechny důmyslně navrhnuté úrovně.


Další závodní hry online


Go zombie go
Go zombie go
Další hra plná rychlosti a aut. Tentokrát se k tomu ještě přidají zombie a jejich apokalyptické závody. Jako jeden ze závodníků máte samozřejmě za úkol dojet do cíle jako první.
Gragmaniacs
Gragmaniacs
Závodní hra nejen s auty, ale hlavně s kolem, na kterém pěkně rychle pojedete. Dráha bude plná nástrah a překážek. Dokážete dorazit bez odřenin až do konce?
Johny Bravo Mailman
Johny Bravo Mailman
Pěkná online hra, ve které si zahrajete na pošťáka. Ten musí rozvézt všechny dopisy plné lásky. Nemáte však času nazbyt, takže hurá šupem do hry a jedeme s prvním dopisem...
GT Racer
GT Racer
GT-Racer je mimořádně kvalitní závodní onlinovka, která se ovládá pomocí šipek. Cíl je jasný - dostat se na konec závodu jako první a pokořit všechny soupeře na trati.
Driving school parking
Driving school parking
Vyzkoušejte si autoškolu v této pěkné parkovací superhře Driving school parking. Vaším úkolem bude přesně zaparkovat auto na parkovací místo. Je to docela o nervy.
3D MiniCar Racing
3D MiniCar Racing
Pěkná závodní 3d hra, která se pro změnu odehrává v zimním prostředí. Ovládání je jednoduché přes klávesy AWSD. Pokud na to, tak se předveďte a dokažte, že umíte dojet do cíle jako první.
Gear Up
Gear Up
Čas na zařazení vyšší rychlosti je tu. Vyberte si závodní autíčko a změřte své schopnosti s dalšími třemi protivníky. Pro vítězství v závodě budete potřebovat opravdu vysoký skill.
Replay Racer 2
Replay Racer 2
Zajímavě pojatá závodní hra s názvem Replay Racer 2. Vrhněte se na závodní okruh a pomocí kláves WASD ovládejte závodní auto. Podaří se vám zvítězit?