Onlinovky zdarma

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu
Nové hry online

Hra Dirt bike


Dirt bike. Jedna z nejlepších online her s motorkama. Smyslem hry je udržet se na motorce, překonávat překážky a zdolat tak všechny důmyslně navrhnuté úrovně.


Další závodní hry online


The Stakeout
The Stakeout
Automobilová herní onlinovka nese jméno The Stakeout. O co ve hře jde? Vaším úkolem bude co nejrychlejší průjezd z jednoho místa na druhé. Máte na to? Hurá do hry.
Deadly Stunts
Deadly Stunts
Pěkná závodní pecka, která vyžaduje opravdu velkou dávku postřehu a rychlých reakcí. Usedněte na motorku a zdolávejte překážky, zkuste předvést i nějaké ty odvážné triky.
River Raid
River Raid
Abysme trochu odlehčili samé závodění a rychlá auta, tak tu máme jednu vyjímečnou retro gamesku s názvem River Raid. O co ve hře jde? Ovládáte letadlo, kterým sestřelujete nepřátelské jednotky a doplňujete včas palivo.
GT Racer
GT Racer
GT-Racer je mimořádně kvalitní závodní onlinovka, která se ovládá pomocí šipek. Cíl je jasný - dostat se na konec závodu jako první a pokořit všechny soupeře na trati.
Johny Bravo Mailman
Johny Bravo Mailman
Pěkná online hra, ve které si zahrajete na pošťáka. Ten musí rozvézt všechny dopisy plné lásky. Nemáte však času nazbyt, takže hurá šupem do hry a jedeme s prvním dopisem...
Replay Racer 2
Replay Racer 2
Zajímavě pojatá závodní hra s názvem Replay Racer 2. Vrhněte se na závodní okruh a pomocí kláves WASD ovládejte závodní auto. Podaří se vám zvítězit?
Rally Expert
Rally Expert
Velmi kvalitní super hra s auty. Jako jeden ze čtveřice závodníků na startu se pokusíte o zdolání trati a umístění na prvním místě. Hra má super grafiku.
3D superhero racer
3D superhero racer
Další z plejády závoďáckých gamesek ve 3D. Tato hra se jmenuje 3D Superhero racer a vaším úkolem v ní bude dorazit do cílové pásky v předem stanoveném časovém limitu.