Onlinovky zdarma

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu
Nové hry online

Hra Rescuenator


Rescuenator. Pěkná hra s autem... tedy ne ledajakým. Půjde o sanitku. Tu ovládáte pomocí kláves WASD a cílem je záchrana všech lidí, které zrovna cosi nepříjemného trápí.


Další závodní hry online


River Raid
River Raid
Abysme trochu odlehčili samé závodění a rychlá auta, tak tu máme jednu vyjímečnou retro gamesku s názvem River Raid. O co ve hře jde? Ovládáte letadlo, kterým sestřelujete nepřátelské jednotky a doplňujete včas palivo.
Batman Bike
Batman Bike
Závodní gameska, která vás seznámí s motorkou obávaného hrdiny Batmana. Pomocí kláves WASD se vyhýbejte a překonávejte všechny překážky, které jsou na trati.
Driving school parking
Driving school parking
Vyzkoušejte si autoškolu v této pěkné parkovací superhře Driving school parking. Vaším úkolem bude přesně zaparkovat auto na parkovací místo. Je to docela o nervy.
3D MiniCar Racing
3D MiniCar Racing
Pěkná závodní 3d hra, která se pro změnu odehrává v zimním prostředí. Ovládání je jednoduché přes klávesy AWSD. Pokud na to, tak se předveďte a dokažte, že umíte dojet do cíle jako první.
Goat on Bike
Goat on Bike
Vtipná onlinovka, ve které hraje hlavní roli koza a její kolo. Princip hry je ale klasický - pomocí šipek se snažte jet co nejrychleji a dostat se tak do cíle.
Quad trials 2
Quad trials 2
Druhý díl oblíbené překážkové hry se čtyřkolkama. Hra se ovládá klávesami WASD a vyžaduje dobré reakce, jinak se může snadno stát, že skončíte na budce.
Extreme Pursuit 3D
Extreme Pursuit 3D
Vychutnejte si perfektní auto hru ve 3D. Tentokrát to bude gamesa Extreme Pursuit 3D, která vás zabaví na dlouhé hodiny. Máte na to, stát se nejlepším řidičem?
Deadly Stunts
Deadly Stunts
Pěkná závodní pecka, která vyžaduje opravdu velkou dávku postřehu a rychlých reakcí. Usedněte na motorku a zdolávejte překážky, zkuste předvést i nějaké ty odvážné triky.